Anasayfa / Game Magazine / Haberler / PC / Office 365 Nedir, Nasıl Kullanılır, Temel Özellikleri Nelerdir

Office 365 Nedir, Nasıl Kullanılır, Temel Özellikleri Nelerdir

Office 365 Nedir, Nasıl Kullanılır, Temel Özellikleri Nelerdir

Office 365 Nedir?

Evde, işyerlerinde, okulda ve ofiste insanların veri hazırlamada en çok kullandığı World, Excel, Power Point, Outlook ve Acces gibi uygulamaları barındıran bir Microsoft Office sürümü olan Office 365, hem masa üstü bilgisayarlarda, hem de Android, Windows ve Mac işletim sistemlerinde insanların belge düzenlemesini ve paylaşabilmesini saplayan bir uygulamadır. İşlevleri nedeniyle her bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcısının severek tercih ettiği Office 365, kullanım açısından son derece kolay ve özellikleri bakımından da oldukça kullanışlıdır.

Office 365 Nasıl Kullanılır?

Microsoft firmasının piyasaya sürdüğü her üründeki gibi Office 365’i kullanabilmek içinde gereken ilk şey bir Microsoft hesabıdır. Microsoft hesabı olan her kullanıcı programın kullanım ücretini ödeyerek evinde, işyerinde, ofisinde ve okulunda bu programı kullanabiliyor. Windows 7 işletimi ve daha üzerindeki işletimlerle uyumlu olarak çalışan Office 365, Mac 2016 uygulaması sayesinde de Mac OS X 10.10 ile çalışan tüm Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Office 365’in Temel Özellikleri Nelerdir?

Office 365 sayesinde insanlar hem iş hem de evlerindeki tüm hayat akışını düzenleyebilmektedir. Office 365 ile çevirim içi kullanılabilen Power Point, World ve Excel ile oluşturulan dokümanlar istenen herkes ile paylaşılabiliyor. İnsanların Office 365 kullanarak hazırladığı tüm belgeler ve dokümanlar diğer kullanıcılarla güvenilir ortamlarda paylaşılarak iş yükünü ve zaman kaybını azaltıyor.

Office 365’in sitem üzerinden sürekli olarak otomatik güncelleme yapması nedeniyle sistemin güvenliği ve kod altyapısı, her yeniliği anında güncellediği için kullanıcıların ayrıca bir güncelleme yapması ya da yeni bir sürümünü beklemesine gerek kalmıyor. Office 365 ayrıca son derece kullanışlı bir ara yüzle tasarlanmış ve kullanıcıların programı kişiselleştirmesine imkan da tanıyor.

Microsoft’un son Office sürümü olan Office 365, diğer Office programlarından çok daha sağlıklı bir şekilde bütün mobil cihazlara uyum sağlayarak kullanılacak şekilde tasarlanmış.  Bu da programın, insanlar tarafından diledikleri yerde rahatça kullanılmasını sağlıyor. Mobil cihazlara sağladığı uyum nedeniyle de çok tercih ediliyor. Office 365’i satın alan kullanıcılar, ayrı bir ücret ödemeden mobil cihazları ile de kullanabiliyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

amnesia collection free steam Amnesia Collection Free Steam header 586x192 310x165

Amnesia Collection Free Steam

Amnesia Collection steam kısa süreliğine ücretsiz. Link: TIKLAYIN